Eglutės šventė, gruodžio 14d., 11val.

Image 1Mieli tėveliai,

Tikimės, kad visi ruošiatės mokyklos Eglutės šventei. Kaip matėte vedėjos išsiųstame skelbime, ji vyks Baltimorės Lietuvių namuose, gruodžio 14d., 11val. ryte.

Šiais metais bus Kučių tema, vaikai su savo mokytojomis paruoš trumpus vaidinimus, o Tėvų Komitetas pasirūpins vaišėmis. Nuspręsta šiais metais rinkti po $5 už suaugusį žmogų (vaikai ir mokytojai už dyką), tai padengs nors dalį maisto ruošimo išlaidų. Jūsų klasės atstovai jau turejo pradėti rinkti šį mokestį. Jeigu planuojate pasikviesti artimuosius, prašome iš anksto apie tai pranešti TK atstovui ir susimokėti. Mums labai svarbu žinoti žmonių skaičių, nes atitinkamai turime paruošti sėdimas vietas ir pagaminti maistą. Visi dalyviai sėdės prie stalų. Siūlome užsirezervuoti stalą, jeigu norite sėdėti su savo draugais.  Prie vieno stalo telpa 10 žmonių (nepamirškite paskirti vietą savo vaikučiams).
Dėl rezervacijos prašome rašyti juditru@hotmail.com.

Dec 2012 (12)Nepamirškite atnešti supakuotą dovanėlę savo mažiesiems. Užrašykite vaiko pilną vardą ir pavardę , bei metus arba klasę. Vėliau pranešime kur tas dovanėles rinksime.

Pasitikslinkite su TK atstovu dėl vaikų aprangos pasirodymui.

Šventės išvakarėse, gruodzio 13d., reikės savanorių padėti papuošti salę ir sustumdyti stalus. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą.

Ačiū,
Tėvų Komitetas

Įrašas paskelbtas temoje Žinios ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.