1 ir 2 klasės projektas “Kas yra laimė“

PASAULIO LIETUVIŲ METAI
#KDLMŠeima kartu su visais pasaulio lietuviais švenčia Pasaulio Lietuvių metus ir kviečia Jus prisijungti prie mūsų projektų. Kuo daugiau lituanistinių mokyklų iš viso pasaulio dalyvaus, tuo bus smagiau ir įdomiau! Visas mokyklas žymėsime pasaulio žemėlapyje, tad padėkite mums jį papuošti lietuviškomis trispalvėmis! Sekite mūsų puslapį ir laukite naujų projektų!

Šiandien pristatome mūsų pirmokų ir antrokų projektą apie laimę. Kartu su mokytoja skaitydami lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės knygą “Laimė yra lapė”, donelaičiukai diskutavo ir laimės ieškojo knygos puslapiuose. Vėliau jie savo laimę dėliojo iš žurnaluose iškarpytų raidžių – močiutės blynai, kosmosas, knyga, mama, o visiems kartu – tai ŠEIMA. Kviečiame ir jus skaityti, atrasti ir dalintis savo laime su kitais! Būkite laimingi ir siųskite laimės nuotraukas mūsų direktorei Jūratei direk@kdlmdc.org

Ar žinai, kad Amerikos bibliotekų asociacija rašytojos Evelina Daciūtė knygą “Laimė yra lapė” (“The Fox on the Swing“) įtraukė į reikšmingiausių 2019 knygų vaikams sąrašą. Į jį nuo 1940 m. patenka geriausios tais metais Amerikoje išleistos knygos.

Įrašas paskelbtas temoje Žinios. Išsisaugokite pastovią nuorodą.