Sveikatingumo Diena

sveikatingumodienaŠį šeštadienį rugsėjo 14 dieną 10 valandą
renkamės į Cabin John parką.
Mūsų pavėsinė “J“
Parko adresas:
7400 Tuckerman Lane,
Bethesda, MD 20817

Dienos programa:

  • Rytinė mankšta. Kviečiame visus apsirengti sportiškai.
  • Mokinių ir mokytojų grupės žaidžia susipažinimo ratelius ir žaidimus. Tikslas – vaikai susipažįsta ir susidraugauja su kitų klasių mokiniais.
  • Tėveliai grupėse ruošiasi ir pristato trumpą pasirodymą, panaudodami kelis daiktus, ištrauktus iš maišo. Tikslas – tėveliai susipažįsta dirbdami kartu grupėse.
  • Mokinių ir mokytojų grupės keliauja po sveiko maisto ir sporto stoteles – virvės traukimas, futbolas, sportinė treniruotė ir vaikystės prisiminimas – šokinėjimas per gumytę.
  • Suneštinės sveiko maisto vaišės. Visi pasistenkime atsinešti po vieną sveiko maisto indą. Taip pat nepamirškime vandens.
  • Pavėsinės sutvarkymas.

Mokinių ir mokytojų grupės:
(A) Pupos/Pipirai ir Riešutėliai
(B) Vieversėliai ir Gandriukai
(C) 1 klasė ir 2 klasė
(D) 3 klasė ir 4 klasė
(E) 5,6,7 klasės

 Kaip nuvažiuoti į parką:

  1. Iš I-495 važiuoti Old Georgetown Road į šiaurę.
  2. Sukti į kairę Tuckerman Lane.
  3. Įvažiavimas į parką bus kairėje pusėje.

Sekmadienį rugsėjo 15-ą dieną vyks Vašingtono lietuvių bendruomenės rudens piknikas. Visi yra kviečiami dalyvauti ir padėti ruošiant maistą. Mokyklos tėveliai kiekvienais metais prisijungia ir todėl bendruomenė atsidėkodama finansiškai paremia mūsų mokyklą. Tad nelikime abejingi ir padėkime. Susisiekite su bendruomenės pirmininke Danele Vidutis ir pasiūlykite savo pagalbą. Danelės elektroninis paštas yra dvidutis@aol.com arba skambinkite telefonu 301-379-1815. Piknikas vyks Seneca Creek State Park, 11950 Clopper Road, Gaithersburg, MD 21561, nuo 12 iki 5 valandos Nut Hatch Picnic pavėsinėje.

Prognozuojamas turiningas savaitgalis – iki pasimatymo!

Nuoširdžiai,
Jūratė

Įrašas paskelbtas temoje Žinios ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.