Direktorės kalba atidarymo šventėje

1186100_10153203255900088_1824330955_nSveikinu visus susirinkusius į K. Donelaičio Lituanistinės mokyklos mokslo ir žinių dienos šventę. Atrodo lyg vakar visi kartu sveikinome mūsų aštuntokes, o šiandien visi pasitinkame naujus mokslo metus. Mūsų mokyklai šie mokslo metai yra ypatingi ne tik todėl, kad mokykla jau 54-ą rugsėjį kviečia visus į mokslo ir žinių pasaulį, bet ir todėl, kad mokykla šiais mokslo metais minės lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300-ąsias gimimo metines. Ši ypatinga data mus tik dar labiau įpareigoja ir skatina tobulėti siekiant bendro tikslo – išmokyti vaikus lietuviškai kalbėti, skaityti ir rašyti, supažindinti juos su lietuvių tautos istorija, papročiais ir tradicijomis, padėti išlaikyti lietuviškumą ir puoselėti savo ryšius su Lietuva.

Yra be galo svarbu kokią mokyklą mes kursime šiandien ir kokią ją paliksime ateities kartoms, kurios čia ves savo vaikus mokytis mylėti Lietuvą ir lietuvių kalbą. Sėkmė prasideda nuo mūsų pačių. Tad kviečiu ir raginu visus stengtis ne tik mūsų vaikų, bet ir ateinančių kartų vaikų labui. Kurkime ja draugišką ir nuolat besišypsančią, į kurią visi norėtų sugrįžti ir mokyti, ir mokytis. Aš žinau, kad mes tikrai tai galime ir sugebame padaryti.

Rugsėjo 1-osios proga mūsų mokytojams linkiu energijos ir žingeidumo, atkaklumo ir kantrybės. Nepailskite dovanodami pažinimo džiaugsmą ir kurdami ateities mokyklą.

Sveikinu visus su šia nuostabia švente ir dovanoju mokyklai varpelį. Tikiuosi, kad jis dar daug daug metų skambės ir kvies visus į mūsų mokyklą.

Nuoširdžiai,
Jūratė

Įrašas paskelbtas temoje Žinios ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.