Kovo 16 – konferencija – seminaras mokyklos bendruomenei

zalias_lapasSveiki, Gerb. Tėveliai,
noriu dar kartą priminti, kad kovo 16 dieną mokyklėlėje nebus pamokų. Šį šeštadienį ambasadoje vyks konferencija seminaras “MOKYKLA BENDRAUJANT IR BENDRADARBIAUJANT.

Mūsų konferenciją atidarys prof. V.Landsbergis ir įgaliotasis ministras R.Kačinskas.

Konferencija vyks ambasadoje. Nuo 9 .00 val. iki 12.20 val. darbas skirtas visai mokyklos bendruomenei ( tėveliams ir mokytojams).  Į mūsų konferenciją planuoja atvykti kai kurių lituanistinių mokyklų komandos (tėvų komiteto pirmininkas, mokyklos vedėja ir mokytoja). Kadangi lituanistinių mokyklų džiaugsmai ir problemos yra panašios, turėsime tikrai darbinę konferenciją.

Po pietų pertraukos, nuo 1.00 iki 4.00 darbas skirtas mokytojams, bet jeigu kas iš tėvelių norite likti ir antroje dalyje – mielai kviečiame dalyvauti.

4.00 val. vyks Danguolės Stončiūtės – Kuolienės parodos „Grafika“ atidarymas. 

Prašome klasių tėvelius registruotis į konferenciją jau dabar, nes mums reikia žinoti žmonių skaičių, prašome kreiptis į savo klasių atstovus, kurie priklauso Tėvų komitetui. Registracija vyks iki kovo 8 dienos.

Prisegu konferencijos programėlę.

Kviečiame dalyvauti šeimos vieną narį, labai prašome būkite aktyvūs, nes nuo mūsų pačių priklauso, kaip sėkmingai visi kartu sieksime mokyklėlėje bendrų tikslų. 

Nuoširdžiai,
Ilona

Konferencijos programa

Įrašas paskelbtas temoje Žinios ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.