Jau galite įsigyti bilietus į mūsų jubiliejaus renginį: https://tinyurl.com/galabilietai

Jau galite įsigyti bilietus į mūsų jubiliejaus renginį: https://tinyurl.com/galabilietai

Dalyvaujame LR Užsienio reikalų ministerijos projekte “Atgal į mokyklą“, prie kurio prisijungti šiemet pirmąkart pakviestos ir lituanistinės mokyklos. Dėkui mus aplankiusiai Giedrei Šidagytei-Gudaitienei iš Lietuvos ambasados JAV, kuri įdomiai pasakojo apie Europos Sąjungą ir surengė smagią viktoriną, po kurios mokinius pradžiugino prizais.
Mokinių ypatingai mėgstama mokytojos Lauros B. amatų pamoka. Šįkart karpomi ir raižomi gamtos motyvai, o iš jų daromi antspaudai. Rezultatas – ir gražus, ir originalus pačių pasidarytas paveikslėlis.
Valio – dar viena itin sėkminga KDLM mugė, šįkart suruošta mažiukų donelaičiukų tėvelių! Dėkui puikiems organizatoriams, gausybei gamintojų ir padėjėjų bei visiems pirkėjams. Ačiū, kad remiate mūsų mokyklą!